Wypełnij poprawnie poniższy formularz i dołącz do Instaluj Korzyści. Zapraszamy!

Imię :  pole wymagane  
Nazwisko :  pole wymagane  
Telefon :  pole wymagane  
Adres e-mail :  pole wymagane  
Nazwa firmy :  pole wymagane  
Adres :  pole wymagane  
Kod pocztowy :  pole wymagane  
Miejscowość :  pole wymagane  
NIP :  pole wymagane  
Ilość pracowników :    
Menadżer sprzedaży :  pole wymagane  

(*) Zapoznałam/łem się z Regulaminem Promocji „Promocja Rehau – Instaluj korzyści”, który dostępny jest na www.instalujkorzysci.pl, i go akceptuję.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych za pośrednictwem moich urządzeń telekomunikacyjnych, w szczególności takich jak laptop, telefon czy smartfon, zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od REHAU sp. z o.o., zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Klauzula informacyjna:

Warunkiem ważności udzielonej zgody jest zaznaczenie obu powyższych zgód. Rozumiem, że nie mam obowiązku podania moich danych osobowych a moje powyższe zgody są dobrowolne i nie muszę ich udzielać, przy czym w przypadku ich nieudzielenia bądź późniejszego wycofania, jak również przesłania wniosku o zmianę lub usunięcie moich danych, stracę możliwość otrzymywania treści marketingowych z REHAU.

Administratorem danych osobowych Uczestników, tj. osoby fizycznej prowadzącej zarejestrowaną działalność gospodarczą lub/oraz osoby reprezentującej Uczestnika, pozyskanych w związku z realizacją Promocji jest REHAU. W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można skontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: ochronadanych@rehau.com lub pisząc na adres REHAU sp. z o.o., Baranowo, ul. Poznańska 1A, 62-081 Przeźmierowo.

* Wszystkie pola są obowiązkowe!

            Proszę czekać.

Przetwarzanie danych


Organizator Promocji

MPL VERBUM SA
ul Szelągowska 45A
61-626 Poznań
www.verbum.com.pl

Sponsor Promocji

REHAU Sp. z o.o.
ul. Poznańska 1 a
62-081 Przeźmierowo
www.rehau.pl

Aplikacja

adroid 50x50 
apple 50x50

Bądź z nami w kontakcie