ZACZNIJ CZERPAĆ KORZYŚCI

Jeżeli nie otrzymałeś do tej pory danych dostępowych do strony, zarejestruj się samodzielnie. To proste – wystarczy – klikniesz zakładkę PRZYSTĄP DO PROGRAMU i wypełnisz formularz swoimi danymi. Na podany przez Ciebie numer telefonu otrzymasz login oraz hasło. To wszystko! Od teraz możesz rejestrować kupony otrzymane za zakup produktów REHAU! Otrzymane kupony promocyjne możesz zarejestrować korzystając z formularza na stronie promocji lub poprzez aplikację „Instaluj Korzyści”, którą znajdziesz w sklepie Google Play (jeśli używasz urządzeń z systemem Android) lub App Store (jeśli używasz urządzeń z systemem iOS).

 

WSPARCIE NA STARCIE

Przypominamy, że 1 zarejestrowany kupon promocyjny to 1 punkt w programie. Każdy kolejny punkt daje Tobie większy wybór nagród z katalogu, gdzie znajdziesz zarówno atrakcyjne nagrody rzeczowe, jak i bony znanych marek, między innymi: Zalando, Media Markt, Rossmann.  PROMOCJA TRWA OD 01.04.2020 do 15.12.2020. Nagrody możesz zamawiać i odbierać w dowolnym czasie trwania promocji. Liczy się każdy punkt!

 

PRZEKONAJ SIĘ, ŻE PROSTE ZASADY TO NAJLEPSZE ZASADY 

 

  • Przy zakupie produktów premiowanych REHAU o wartości minimum 5000 PLN netto na fakturze, otrzymasz od sprzedawcy kupon promocyjny;
  • Kupon promocyjny zarejestruj na stronie lub poprzez aplikację mobilną;
  • Każdy zarejestrowany kupon promocyjny to 1 punkt, który trafi na Twoje konto;
  • Punkty wymieniaj na atrakcyjne nagrody znajdujące się w katalogu na stronie promocji.

 

LISTA PREMIOWANYCH PRODUKTÓW REHAU
 

DOWIEDZ SIĘ, GDZIE OTRZYMASZ KUPON PROMOCYJNY

Sprawdź listę hurtowni, które biorą udział w promocji Instaluj Korzyści. Jeżeli nie otrzymałeś kuponu promocyjnego za dokonane zakupy, przypomnij o nim sprzedawcy przy najbliższej okazji. Sprzedawca wygeneruje go dla Ciebie.

Lista hurtowni