EDYCJA 2019 została zakończona.

W edycji 2019 przygotowaliśmy dla Ciebie aplikację mobilną REHAU Instaluj Korzyści, którą znajdziesz w swoim sklepie - GooglePlay (jeśli używasz urządzeń z systemem Android) lub Appstore (jeśli używasz urzadzeń z systemem iOS). Ściągnij ją juz dziś i zacznij korzystać z udogodnień, które przygotowaliśmy dla Ciebie: proste skanowanie kodu promocyjnego, pełny dostęp do konta punktowego, katalogu nagród i zamawiania upominków. 

 

Jak wejść do gry? 

Zarejestruj się w promocji REHAU. Jeśli nie otrzymałeś jeszcze loginu i hasła do naszej strony - zarejestruj się samodzielnie. Wystarczy, że wypełnisz swoje dane w PRZYSTĄP DO PROGRAMU. Na podany w formularzu numer telefonu - wyślemy Twoje dane dostępowe. I już możesz rejestrować swoje kupony.  Pamiętaj, że chronimy Twoje dane osobowe. Wszystkie dane, o które poprosimy Cię przy rejestracji służą nam wyłącznie do obsługi Promocji. 

 

Poznaj nasz prosty przelicznik: 1 kupon to 1 punkt. 

Liczy się każdy punkt! W naszym nowym KATALOGU NAGRÓD znajdziesz już propozycje za 1 punkt, ale możesz też zbierać punkty dalej i wybrać nagrodę z kolejnych kategorii punktowych. W katalogu znajdziesz ponad 80 propozycji, w tym bony do popularnych sklepów jak Zara, Zalando, Media Markt czy Smyk co rozszerza naszą ofertę upominków do wielu tysięcy. Miłego zamawiania! 

Kup produkty REHAU, objęte promocją - ich zestawienie znajdziesz TUTAJ. Za każde 5000 zł netto, które znajdą się na Twojej fakturze zakupowej otrzymasz 1 kupon od swojego sprzedawcy. Zarejestruj kod z kuponu, a punkty od razu znajdą się na Twoim koncie. 

 

Gdzie otrzymam kupon promocyjny?

Lista hurtowni, które przystąpiły do Promocji i dysponują kuponami promocyjnymi jest TUTAJ. Jeśli nie otrzymałeś kuponu promocyjnego, to przypomnij sprzedawcy o nim przy kolejnym zakupie. Sprzedawca wygeneruje kod i wydrukuje go dla Ciebie. Masz miesiąc na jego odebranie.

Zapraszamy do gry. Instaluj korzyści z Rehau!